Bukowa deska z grawerem do krojenia Kuchnia Babci
55,00 zł
Kuchnia Babci to i muszą być odpowiednie akcesoria. Personalizowana deska kuchenna to wymarzony prezent każdej Babci czy każdego Dziadka.
Solidna deska bukowa z grawerem
Deska do krojenia z drewna bukowego to wyjątkowy element wyposażenia każdej kuchni, który łączy funkcjonalność z estetyką. Wykonana z wysokiej jakości drewna, charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością podczas codziennego gotowania.
Co czyni ją wyjątkową? Możliwość nadania jej indywidualnego charakteru poprzez personalizację. Możesz wybrać grawer z imieniem, datą, dedykacją lub ulubionym cytatem. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, napis pozostaje czytelny i trwały przez długi czas.
Taka deska to doskonały pomysł na prezent – z okazji ślubu, urodzin, parapetówki, czy nawet dla Babci. To nie tylko praktyczny akcesorium kuchenne, ale także sentymentalna pamiątka, która będzie cieszyć przez lata.
Informacje szczegółowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 30 × 6 cm |
| Personalizacja | Tak |
| Wymiary | 20 x 33 cm |
| Metoda personalizacji | Grawerowanie laserowe |
| Materiał | Buk |
| Waga | 0,66 kg |
| Zabezpieczenie | Zaimpregnowane olejem jadalnym |
Drewno jest produktem naturalnym, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorze, wzorze i rozmiarze.


