170,00 zł – 185,00 złZakres cen: od 170,00 zł do 185,00 zł
Odkryj wyjątkową, personalizowaną lampkę nocną dla dziecka, która nie tylko oświetli pokój, ale także stanie się ulubionym elementem dekoracyjnym! Nasza lampka oferuje możliwość wyboru motywu, który najbardziej przypadnie do gustu Twojemu dziecku (sprawdź pozostałe produkty). Dzięki zaokrąglonym krawędziom płytki, lampka jest bezpieczna w użytkowaniu, nawet dla najmłodszych. Co więcej, posiada funkcję ściemniania, która umożliwia dostosowanie natężenia światła, aby stworzyć idealne warunki do spokojnego zasypiania. To doskonały dodatek do każdego dziecięcego pokoju!
Personalizowana Lampka LED z grawerem
Personalizowane lampki nocne to najlepszy pomysł na prezent dla drugiej osoby. W odróżnieniu od tradycyjnych prezentów, personalizowane lampki LED nocne oferują możliwość wygrawerowania dowolnych elementów na lampce, dostosowując je do osoby obdarowywanej. Dzięki tym wyjątkowym lampkom nocnym wprowadzisz do wnętrza odrobinę magii, nadając mu zarazem przytulności i unikalnego charakteru. Lampki z wtyczką USB te wyposażone są w różnorodne funkcje, które pozwalają na dostosowanie kolorów oraz intensywności światła według upodobań użytkownika.
Dlaczego grawerowane Lampki nocne są idealnym pomysłem na prezent?
Co sprawia, że nasze Fotolampki są tak niezwykłe? Odpowiedź tkwi w ich niesamowitej możliwości personalizacji. Możesz umieścić na nich, kod QR, dedykacje, emotikony, imiona, datę w zależności od wybranego szablonu lampki. Dzięki temu każda Lampka nocna staje się absolutnie niepowtarzalna i oryginalna. To nie tylko praktyczny przedmiot, który może służyć jako elegnacka lampka nocna dzięki możliwości ściemniania i rozjaśniania, ale także nośnik niezwykłych wspomnień i emocji.













Na jaką okazję polecana są nasze Grawerowane Lampki LED?
Personalizowana Lampka LED jest idealnym prezentem na wiele okazji, dzięki dowolnej personalizacji produktu.
Co znajdziesz w zestawie?
1. Podstawka LED + Kostka USB
- Sterowanie za pomocą bezprzewodowego pilota oraz BLUETOOTH
- Podświetlenie w 16 różnych kolorach i wielu innych odcieniach
- Możliwość ściemniania i rozjaśniania lampki nocnej
- Zasilanie USB (np do laptopa)
- Zasilanie z gniazdka dzięki ładowarce sieciowej
- Kilkadziesiąt trybów świecenia
- Cztery kolory podstawek do wyboru




2. Urządzenie do sterowania

KOD QR DO APLIKACJI (Bluetooth)

PILOT
3. Płytka z grawerem
- Bezbarwna płytka pleksi o grubości 3mm z białym grawerem
- Kształt płytki zależy od wybranego produktu
Informacje szczegółowe
| Waga | 0,650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 48 × 36 × 6 cm |
| Kolor Podstawki | Czarne drewno, Jasne drewno, Ciemne drewno, Białe drewno |
| Metoda personalizacji | Grawerowanie laserowe |
| Podświetlenie | Wielokolorowe "RGB" |
| Sterowanie | Pilot, Urządzenie mobilne (Bluetooth) |
| Wymiary | 20 x 27 cm |
| Zasilanie | Gniazdko, USB |
Zestaw zawiera:
- Płytka pleksi z grawerem
- Projekt lampki
- Drewniana podstawka LED z kablem USB (1 metr)
- Pilot
- Dostęp do aplikacji sterującej
- Kostka USB do gniazdka





