170,00 zł – 180,00 złZakres cen: od 170,00 zł do 180,00 zł
Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na ślub, mamy dla Ciebie świetną propozycję! Nasza lampka to strzał w dziesiątkę! Wystarczy że podasz nam imiona Pary Młodej oraz datę ślubu, a otrzymasz spersonalizowaną prezent, który z pewnością wyróżni się spośród innych upominków i zrobi wrażenie na Nowożeńcach. Taka lampka to nie tylko praktyczny i estetyczny element dekoracyjny, ale również wspaniała pamiątka, którą Para Młoda będzie mogła cieszyć się przez wiele lat.
Personalizowana Lampka LED z grawerem
Personalizowane lampki nocne to najlepszy pomysł na prezent dla drugiej osoby. W odróżnieniu od tradycyjnych prezentów, personalizowane lampki LED nocne oferują możliwość wygrawerowania dowolnych elementów na lampce, dostosowując je do osoby obdarowywanej. Dzięki tym wyjątkowym lampkom nocnym wprowadzisz do wnętrza odrobinę magii, nadając mu zarazem przytulności i unikalnego charakteru. Lampki z wtyczką USB te wyposażone są w różnorodne funkcje, które pozwalają na dostosowanie kolorów oraz intensywności światła według upodobań użytkownika.
Dlaczego grawerowane Lampki nocne są idealnym pomysłem na prezent?
Co sprawia, że nasze Fotolampki są tak niezwykłe? Odpowiedź tkwi w ich niesamowitej możliwości personalizacji. Możesz umieścić na nich, kod QR, dedykacje, emotikony, imiona, datę w zależności od wybranego szablonu lampki. Dzięki temu każda Lampka nocna staje się absolutnie niepowtarzalna i oryginalna. To nie tylko praktyczny przedmiot, który może służyć jako elegnacka lampka nocna dzięki możliwości ściemniania i rozjaśniania, ale także nośnik niezwykłych wspomnień i emocji.













Na jaką okazję polecana są nasze Grawerowane Lampki LED?
Personalizowana Lampka LED jest idealnym prezentem na wiele okazji, dzięki dowolnej personalizacji produktu.
Co znajdziesz w zestawie?
1. Podstawka LED + Kostka USB
- Sterowanie za pomocą bezprzewodowego pilota oraz BLUETOOTH
- Podświetlenie w 16 różnych kolorach i wielu innych odcieniach
- Możliwość ściemniania i rozjaśniania lampki nocnej
- Zasilanie USB (np do laptopa)
- Zasilanie z gniazdka dzięki ładowarce sieciowej
- Kilkadziesiąt trybów świecenia
- Cztery kolory podstawek do wyboru




2. Urządzenie do sterowania

KOD QR DO APLIKACJI (Bluetooth)

PILOT
3. Płytka z grawerem
- Bezbarwna płytka pleksi o grubości 3mm z białym grawerem
- Kształt płytki zależy od wybranego produktu
Informacje szczegółowe
| Waga | 0,650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 48 × 36 × 6 cm |
| Kolor Podstawki | Czarne drewno, Jasne drewno, Ciemne drewno, Białe drewno |
| Metoda personalizacji | Grawerowanie laserowe |
| Personalizacja | Tak |
| Podświetlenie | Wielokolorowe "RGB" |
| Sterowanie | Pilot, Urządzenie mobilne (Bluetooth) |
| Zasilanie | Gniazdko, USB |
| Wymiary | 22 x 25 cm |
Zestaw zawiera:
- Płytka pleksi z grawerem
- Projekt lampki
- Drewniana podstawka LED z kablem USB (1 metr)
- Pilot
- Dostęp do aplikacji sterującej
- Kostka USB do gniazdka






